O nas

 Szanowni Państwo,  Drodzy Klienci !!!

 

Biuro Podróży „Multitur” rozpoczęło swoją działalność w 1998 roku jako agencja pośrednicząca oraz od 2004 jest organizatorem organizator wyjazdów turystycznych. Przez te wszystkie lata staraliśmy się ciągle ulepszać i poszerzać swoją ofertę, zachowując przy tym najwyższy standard oferowanych usług. Wierni kilkunastoletniej tradycji, starając się sprostać Państwa potrzebom przygotowaliśmy ofertę, w której wysokiej jakości proponowanych usług towarzyszy przystępna cena. Mamy nadzieję że powierzając biurowi podróży swoje pieniądze i oczekiwania o wspaniałych wakacjach biorą Państwo pod uwagę również: ile lat biuro istnieje na rynku i czy posiada odpowiednie zezwolenia i certyfikaty

 

Mamy do zaoferowania wycieczki i wczasy pobytowe, kolonie i obozy, bilety i ubezpieczenia oraz karty młodzieżowe Isic i Euro 26. Jesteśmy zaszczyceni, że wybrali Państwo nasze biuro podróży jako organizatora Swojego wolnego i cennego czasu. Postaramy się sprostać stawianym nam oczekiwaniom i wierzymy, że uda się Państwu za naszym pośrednictwem zobaczyć wiele ciekawych miejsc.

 

Życzymy udanych wyjazdów
Dyrekcja i Pracownicy B.P „Multitur”
Posiadamy Zezwolenie Organizatora Turystyki wydane przez Marszałka Województwa Śląskiego nr 719 oraz gwarancję ubezpieczeniową SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Numer konta: MILLENNIUM BANK 87 1160 2202 0000 0000 4398 2142